- Diskuse

In Pragensi pontem crescunt sua spontem. multi flores sine cura, sine ullo fontem. Ego volo ire flores custodire. et per aquam providere reviviscent mire. Autor překladu mě učil na gymplu, snad jsem to dal bez chyb.

- Diskuse

Práce bude stále méně. Proti čemu si myslíte, že protestovali už před řadou let odpůrci globalizace. Ale není to jen v tom, že firmy dělají krátkozrakou politiku "levně pomocí otroků v rozvojovém světě vyrobit a draze v Evropě prodat", ale i v tom, ž

Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

JanŠtěrba po utkání FORTUNA:LIGY s týmem FC Baník Ostrava; Příprava, SK Sigma Olomouc U18 - FK Pardubice U18 3:1; Příprava, SK Sigma Olomouc U19 - FK Pardubice U19 4:2

Citát o Bibli - Blog

Bible je soubor starověkých textů, které křesťanství a zčásti i judaismus považují za posvátné a inspirované Bohem. Proto se nazývá také Písmo svaté (lat. Scriptura sacra nebo Scriptura sancta) nebo krátce jen Písmo.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Olomoucký krajský fotbalový svaz

Author: LUZNYJ Created Date: 01/30/2019 00:31:00 Title: Olomoucký krajský fotbalový svaz Last modified by: Holinka Roman Bc. (UPM-SUA) Company

Další očekávané události |

4. listopad 15:00 - FOTBAL - Gambrinus liga, 13. kolo: 15 hodin Hradec Králové - České Budějovice, 17 hodin Brno - Dukla, 18 hodin Sigma Olomouc - Příbram, 18.05 Slavia - Plzeň. (ČESKÁ REPUBLIKA)

Jak je to s násilím a imigranty v Itálii? - Blog

Zdá se vám, že jsme už dlouho neslyšeli od jedné z nejlepších zdejších blogerek zprávy o řádění imigrantů v Itálii? To je samozřejmě ironická otázka, protože o tom píše stále, jen nás zapomíná informovat, že občas je to i opačně.

Bohové a zázrak (mikropovídka) - Blog

Tento příběh jsem napsal před šestnácti lety jako poetickou reflexi tehdejšího stavu mé duše. Když o tom tak přemýšlím, nic se v tomto směru nezměnilo, platí, alespoň pro mne, stejně tak i dnes.

Sloužím vlasti... - Operace ANTHROPOID - Blog

Celé to začalo 3.10.1941. Toho dne proběhla porada zpravodajských a štábních důstojníků. Zúčastnili se jí i rotmistr Gabčík a rotný Svoboda…