Žihadlo sršně obsahuje o hodně méně jedu než včely ...

S aktivitami v přírodě nás v létě občas zaskočí nějaká ta nepříjemnost, kterou může být i poštípání či pobodání hmyzem. Často míváme zažité některé „zaručené" informace, které jsou však ve skutečnosti mylné.

Pokus |

Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sršni vezli z Belgie sedmé místo - Pelhřimovský deník

Kejžlice - Sedmou příčku vybojovali hokejisté amatérského klubu HC Sršni Kejžlice na turnaji FlashGuns Cup, který se uskutečnil v Heist-op-den-Berg v Belgii.

Blu-ray domácí kino Sony BDV-IT1000 –

Dalším přírůstkem do rodiny domácích kin Sony je systém BDV-IT1000. Tentokrát je již vybaven Blu-ray mechanikou, ale samozřejmě poskytuje i převod DVD na rozlišení 1080p. Přístroj je BD-Live Ready, což znamená, že jej lze jednoduše

Sršni překvapivě vyřadili v poháru Fio basket ...

Písek – Návrat do své domácí haly, která prošla rekonstrukcí, oslavili basketbalisté Písku senzačním vítězstvím ve 4. kole Českého poháru nad Jindřichovým Hradcem.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Můj muž chce být ženou II. | O Tereze a o Tomovi

17.8.2014 jsem tu popisovala video s názvem Můj muž chce být ženou: Tiffany, které mě nadchlo, protože to bylo první video, které vytvořila manželka (Jennifer) o svém manželovi, který se chce stát ženou. Vyjádřila tam své vlastní pocity, pohledy na v

Street Racing Syndicate -

Díky spolupráci jednoho pařana jsme mohli dát dohromady češtinu Street Racing Syndicate, upravenou (a nazvanou jako verze 1.2). Upravená verze je určena lidem, kterým nefungovala naše původní verze.

FOTOGALERIE: Sršni vystavili Klatovům stopku - Klatovský deník

Klatovy– Zopakovat loňský postup přes prvoligový Prostějov do 4. kola Českého poháru chtěli ve středu basketbalisté BK Klatovy v utkání 3. kola ČP proti píseckým Sršňům, kteří také startují v ligové soutěži o jedno patro výše než Klatovy.

Kralupy rozmačkaly kutnohorské Sršně - Mělnický deník

Až nad očekávání hladce si se zatím posledním celkem skupiny východ poradili hokejisté Kralup. V utkání čtvrtého kola krajské ligy vedli po prvních dvaceti minutách 3:0, po druhé třetině 5:0 a nakonec vypráskali Kutnou Horu 8:2.

Kanga |

SRS>POLITIKA>Kanga. Kanga. 05.11.2019 22:37 | Profil autora ačlánky: Redakce 05.11.2019 22:37 | Profil autora a články: Redakce NEJLEPŠÍ ONLINE CASINO. Herna Bonus ... Fortuna liga - 1. česká fotbalová liga: 03/12 - 24/03 2019 Biatlon - světový pohár