| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jihomoravský - Zpravodajství z jihomoravského ...

Převezmi od nás doménu Dáváme k dispozici i veškeré statistiky, články a informace ze současného webu, který je ale zastaralý (rok 2011), proto s jeho využitím nelze do budoucna počítat.

Brno - město | Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Sekretář: Libor Charvát: Ulice: Vídeňská 470/9: Město: Brno: PSČ: 639 00: Telefon

Domácí soutěže –

Inzerujte zde! Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Vavřínové věnce - automobilové trofeje - Sportovní poháry SABE

Vavřínové věnce jsou tradiční trofej automobilových a motocyklových závodů. Zlatý věnec pro vítěze, stříbrný věnec pro 2. místo a zelený věnec pro 3. místo doplněný stuhou v barvě české trikolory.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Bruntál – Okresní fotbal

Fotbal má kvůli koronavirové pandemii červenou, obzvlášť ten amatérský. Jeho soutěže byly dokonce předčasně ukončeny. Rýmařovská Jiskra působící v divizi, v předčasně ukončeném ročníku obsadila s pětadvaceti body díky překvapivé prohře v posledním po

Poháry pro DĚTI - trofeje pro děti - Sportovní poháry SABE

Poháry pro děti budou krásnou památkou. Poháry pro děti se hodí na dětský sportovní den, dětskou olympiádu, různé akce pro děti, dětské taneční souteže či jako ocenění výstav pro malé chovatele psů, koček, králíků, morčat a dalších domácích zvířat. F

ZLATÝ EMBAXPRINT 2018 - EmbaxPrint - Veletrhy Brno

42. ročník výstavy Minerály Brno se uskuteční v listopadu: 26. 5. 2020 Průmysl potřebuje brzký rozjezd veletrhů: 20. 5. 2020 Aktuální informace o přípravách Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně: 13. 5. 2020 Veletrhy potřebují jasný plán: 28.

Celostátní soutěže | Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

nižší souteže –

České souteže Fotbal . Preview 29. kola ČFL: Západočeši stíhají Olympii. 26/05/2017 25/05/2017 Václav Prokůpek ČFL 2016/17, nižší souteže. Čtěte více. České souteže Fotbal . ... 14/03/2016 Vojtěch Eliáš nižší souteže, Technika Brno, VHK Vsetín.