Za sestup jsem jednoznačně zodpovědný já, řekl Skuhravý ...

Fotbalový článek na téma: Za sestup jsem jednoznačně zodpovědný já, řekl Skuhravý. Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

| fotbal

Máme za sebou předehrávku čtvrtého kola běloruské Vysšaja Liga, v níž se urodila mezi týmy Neman Hrodna a Belšina Babrujsk remíza 1:1. Po většinu utkání byli aktivnějším týmem domácí, kteří svou převahu gólově zužitkovali ve 42. minutě, krásným přímý

Skuhravý z rodinných důvodů končí v Opavě. Od čtvrtka ho ...

Třiačtyřicetiletý Skuhravý byl v Opavě od roku 2016. V první sezoně už sahal po postupu a dovedl tým do finále poháru. V následující sezoně suverénně vyhrál druhou ligu.

Lukáš Holík - Fotbal -

Zlínský odchovanec Lukáš Holík povýšil v roce 2011 do prvního mužstva. Zažil zde postup do ligy a vítězství v domácím poháru. V září 2017 přestoupil do Dukly, ale o rok později se vrátil do Zlína jako hostující hráč.

Sedláček dal čtyři góly za Čelákovice - Nymburský deník

UnionČelákovice: Petr Bařina – Kolovecký, Arazim, Náhlovský, Veselý – V. Mužík, Matějka, Pikous, Vacek – Sedláček, Kadeřábek, střídali Luks, Skuhravý. Za Union nastoupili dva hráči, kteří na podzim hájili barvy Poříčan – Sedláček a Vlastimil Mužík. P

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Fotbal - Bruntálský a krnovský deník

Frýdek sražen za dvě minuty Dolní Benešov - Ještě loni účastník Fortuna národní ligy z Frýdku-Místku se představil v sobotu na hřišti Dolního Benešova. ... Fotbal 21.10.2018 Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piv

Ohlédnutí za 3. kolem FNL - Frýdecko-místecký a třinecký deník

„Začali jsme dobře, deset minut jsme hráli tak, jak jsme chtěli,“ řekl trenér SFC Roman Skuhravý. „Bohužel pak už to nebylo ono. Domácí hráli dobře, výsledek je pro ně krutý, ale takový je někdy fotbal,“ řekl Skuhravý. Do druhého poločasu už nenastou

Fotbal - Tachovský deník

Fotbal v takovém vedru bych zakázal, říká Krmenčík /ROZHOVOR/ Dva zápasy, dva góly. Taková je v úvodu nové sezony bilance útočníka Viktorie Plzeň…

Bývalý fotbalista Tomáš Skuhravý: Byl král! Teď mu hrozí ...

Zabavili mu elektrotechniku za 5000 korun v bytě, z něhož s ním exmanželka vyběhla jako se žhavým popelem. „Skuhravý se k nám vždycky choval slušně, ale už jsme ho tu dávno neviděli,“ pověděl soused. A asi ještě dlouho neuvidí. Tomáš totiž předvádí p

Hráč a Trenér měsíce: Oceněnými za září jsou Václav Juřena ...

Hráč měsíce – Václav Juřena (FK Fotbal Třinec) Po deseti kolech mají na kontě dvacet bodů. Třinečtí fotbalisté jsou jen o bod za vedoucím duem Opava – České Budějovice a patří k zatím nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku Fortuna národní ligy