Sekáč opouští reprezentaci na MS, netrénoval ani Pastrňák ...

Českou hokejovou reprezentaci opouští na mistrovství světa v Moskvě útočník Jiří Sekáč. Ten se stále nezotavil z otřesu mozku, který utrpěl v přípravě se Švédy, a v neděli odletí domů. Odpolední trénink vynechal kvůli drobnějšímu zranění ze zápasu s

Sekáč nasměroval v KHL Kazaň k vydřené výhře nad ...

Český hokejový útočník Jiří Sekáč nasměroval úvodním gólem zápasu mistrovskou Kazaň k vítězství 3:2 v dnešním utkání KHL proti Novosibirsku. Sekáč se prosadi...

Mistrovství světa v ledním hokeji – Wikipedie

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). První mistrovství světa se konalo v roce 1920 jako součást her VII. Olympiády v Antverpách, oficiálně však bylo uz

NHL je náročná a změnila mě, ale odcházet? Hloupost, říká ...

Praha– Reprezentační kouč Vladimír Vůjtek počítá před šampionátem v Rusku kupu omluvenek, proto ze zámořské NHL loví i méně zářné hokejisty. Třeba 23letého Jiřího Sekáče, který letos rozhodně nevynikal.Jisté místo na soupisce proto nemá. Jak získat V

Sekáč slaví Gagarinův pohár. Kazaň vyhrála pátý finálový ...

Kazaň (Rusko) - Český útočník Jiří Sekáč získal v dresu Kazaně Gagarinův pohár. Tým Ak Bars porazil v dnešním pátém finále Kontinentální hokejové ligy v domácím prostředí 1:0 CSKA Moskva a sérii vyhrál 4:1 na zápasy.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Sekáč zazářil hattrickem, Kazaň se dotáhla ne čelo tabulky ...

Útočník Jiří Sekáč se blýskl v Kontinentální hokejové lize hattrickem, k tomu přidal jednu gólovou asistenci a byl strůjcem vítězství Kazaně 7:2 nad Dinamem ...

Přítelkyně dře, já hraju hokej, směje se čerstvý tatínek ...

Jakočerstvý otec si přenastavil životní priority. "Hokej už pro mě není na prvním místě, už je to rodina. Není tom jen o mně, musím se starat i o někoho jiného," uvedl Sekáč, který letos získal s Kazaní Gagarinův pohár a s 31 body za 16 tref a 15 asi

Sekáč viděl osobně dceru až týden po narození. Rusko je v ...

Rusko je v tomto svoje, musím to brát, říká ... "Hokej už pro mě není na prvním místě, už je to rodina. Není to jen o mně, musím se starat i o někoho jiného," uvedl Sekáč, který letos získal s Kazaní Gagarinův pohár a s 31 body za 16 tref a 15 asiste

Gagarinův pohár je v Česku! Pokaždé mi ... -

V době, kdy vrcholily přípravy na mistrovství světa, jeho velký úspěch nespravedlivě zapadl. Jiří Sekáč získal s hokejisty Kazaně prestižní Gagarinův pohár a mohl slavit triumf v nejlepší soutěži Evropy. Někdejší útočník Lva či Kladna si užil ohromno