Pořady: U — Česká televize

Česká televize | Pořady A–Z | Podle témat

České reklamní slogany |

Tvorba reklamních sloganů neboli claimů je mistrovskou disciplínou copywriterů. Správný slogan by měl v několika málo slovech nejen vystihnout značku, ale také být dobře zapamatovatelný, jednoduše rozpoznatelný, vtipný nebo zábavný ...zkrátka takový

Sazka svět - blog |

V případě výhry v Eurojackpotu můžete klidně vyrazit třeba na Dakarskou Rallye.

Srovnávací testy |

Srovnávací testy aut, porovnání aut Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly Vašim představám.

Testy aut–

Podrobné testy nových i ojetých aut. Srovnávací testy konkurenčních modelů. To vše s bohatými fotogaleriemi a technickými údaji. Klikněte sem!

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Ošetřovné po 25 5 2020 - vše o tématu |

Téma ošetřovné po 25 5 2020 na Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu ošetřovné po 25 5 2020 - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na

AUTA HRY zdarma online | POMU

Tak se narodil kult automobilů. A s tou výmluvou vám přinášíme spoustu automobilových her, s nimiž můžete potopit strach všude, kam jedete, mezi mnoha dalšími proměnnými. Umístěte se do užitkového vozidla. Nebo následujte to zvenčí v božském režimu.

Nezávislé recenze a srovnávací testy aut |

Recenze nových aut, nezávislé testy vozů. Testujeme jízdní vlastnosti, spotřebu, prostornost a to u všech značek. Škoda auto, Kia, Hyundai, Peugeot a mnoho dalších.

- Aktuální zpravodajství v souvislostech

Díla slavného secesního malíře Alfonse Muchy spolu s obrazy současného umělce vzešlého ze street artu Pasty Onera vystaví od 23. června Muzeum Kampa. Na výstavě vedle více než... více Český rodák Matyáš Žďárský, který je ve světě oslavován jako průko

Tipy na dobře jezdící auta do 50 000 Kč. Je jim obvykle ...

Do redakce nám neustále chodí dotazy na to, zda lze koupit jednoduché a spolehlivé auto do 50 tisíc, které zároveň nebude z roku „nebreč“. Vybrali jsme tedy ve spolupráci se serverem vozy, které podle nás zadání splňují nejlépe.