Podivná Rychlá hra na TV Barrandov 3.díl - Blog

Rychlá hra na TV Barrandov prošla nenápadnou proměnou. Zdá se, že zcela rezignovala na matematické příklady a začala se spoléhat výlučně na slovní hádanky a hledání rozdílů na různých obrázcích, ať už statických či pohyblivých.

Videa |Český hokej

Po závěrečném turnaji EHT zveřejnil trenér Miloš Říha nominaci na mistrovství světa (05.05.) Hokejistou sezony opět zvolen Milan Gulaš (05.05.) Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 30.

Pro pondělní ráno – zpěv slavíka - Blog

Slavík je pták velikosti vrabce. Svrchu je hnědý s rezavočerveným kostřecem a ocasem, spodní část těla má šedobéžovou s o něco světlejším hrdlem. Nad okem se táhne nevýrazný světlý proužek. Pohlaví se zbarvením nijak neliší.

Pondělní cesta do práce vlakem - Blog

Železnici příliš nevyužívám, obvykle udělám jen pár cest o prázdninách v pondělí ráno z chalupy do zaměstnání. V posledních letech to byla obvyklá nudná klasika – pravidelných pár minut zpoždění standardně hrozící tím, že ujede přípoj, ale nakonec js

Hokej - Brněnský deník

Úřadující juniorští mistři světa z Finska budou ozdobou sobotního hokejového dne, který pořádá klub VSK Technika Brno na Hokejových halách dětí a mládeže… Hokej 16.12.2019

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Kam za sportem v Brně - Aktuality

12. 2019 | HC Kometa Brno | Hokej. Kometa zářila jen 36 vteřin. Kolaps v poslední třetině znamená další porážku. Po první třetině to vypadalo, že Kometa naváže na pondělní výhru vTřinci. Jenže po dvou rychlých gólech během šestatřiceti vteřin se už n

Hokejová akademie pro amatéry Hubáček st.-Odehnal HOHA

Již nyní můžete svůj tým přihlásit na turnaj BAD CUP, který se bude konat 25.7.2020 za Lužánkami. Pojďme si zahrát na počest jednoho ze zakladatelů projektu HOHA - Vlastimila Odehnala, který předčasně odešel do hokejového nebe v červenci minulého rok

Brno a Jižní Morava - Zprávy -

Zprávy z jihomoravské metropole i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, důležité zprávy z Brna i celého kraje.

Hokej -

Ruští hokejisté válí, tentokrát přejeli Bělorusko a na mistrovství světa ještě nedostali ani gól! Američané si ve druhém odpoledním utkání poradili s Němci.

Hokej na jižní Moravě -

Hokej; Halové sporty ... Brno, 6. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Plzně zvítězili v úterním utkání 29. kola Tipsport extraligy na ledě Komety Brno 5:4 po samostatných nájezdech, přestože prohrávali už o tři branky. Rozhodující gól zaznamenal v r