Staré Město

Vážení občané, informujeme Vás o zahájení provozu Základní školy Staré Město pro žáky 1. stupně od 25. května 2020. Dne 30. dubna 2020 rozhodla vláda ČR, že od 25. května 2020 mohou do škol docházet žáci 1. stupně ve formě školních skupin.

Kempy Polešovice Parkoviště - Kempy, autokempy Polešovice ...

Kempy ve městě Polešovice. Hledáte ubytování v kempu? Vyberte si z kempů ve městě Polešovice Parkoviště - najdete hodnocení, fotky, ceník, vybavenost a přímé kontakty.

Polešovice – Lubomír Kovařík – album na Rajčeti

Polešovice - Ostroh 4 - 2 Fotbal stál celkově za prd. Kvalita hry obou mužstev byla doslova žalostná. Vítěstí domácích bylo zasložené, ale jestli tak vypadá fotbal v OP, tak je to slabota. Za slovo stojí snad je to, že jsem vyhrál na slosovatelný pro

Obec Vlčnov - Oficiální stránka obce Vlčnov

Informace ke krizovému opatření COVID-19 - průběžne aktualizováno. ÚŘEDNÍ DOBA OD 20.4.2020. PONDĚLÍ, STŘEDA 8.00 – 11.00, 13.00 – 16.30 Žádáme občany, aby vyřizovali i nadále pouze skutečně neodkladné záležitosti a po předchozí dohodě s jednotvými p

Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů z

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Městys Stařeč: Titulní stránka

Provozní doba kompostárny a sběrného místa: Úterý 8:00 - 11:00 14:00 - 17:00. Sobota 8:00 - 15:00. od 14.4.2020 bude kompostárna a sběrné místo opět otevřeno.

Spartak Hluk>fotbalový oddíl

Oficiální stránky fotbalového oddílu Spartak Hluk. Město Hluk se nachází v okrese Uherské Hradiště. V současné době hraje A mužstvo Hluku Krajský přebor Zlínského kraje.

Radim Kutálek | Facebook

Radim Kutálek is on Facebook. Join Facebook to connect with Radim Kutálek and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the...

Ubytování Polešovice - Megaubytovanie

Nejlepší Ubytování Polešovice Vyberte si z největší nabídky ubytováni Rezervujte přímo u majitele za nejnižší cenu - Ubytování Polešovice.

Okříšky: Titulní stránka

Anketa. Které omezení, vyplývající z nouzového stavu, se vás osobně nejvíce dotklo? Nemožnost chodit do práce nebo jen v omezeném režimu (17)