Plzeň? Vzpomínky mám perfektní, smál se Štefanka z Nitry ...

Za zády mu buráceli nitranští fanoušci, když se hokejový útočník Juraj Štefanka zdravil u šaten se starými známými z Plzně. Pro 40letého veterána to byl minulou sobotu krásný návrat na stadion, kde před třinácti lety „odkroutil“ jednu sezonu. S Nitro

Plzeň v Lize mistrů končí, Vítkovice rozmetaly Nitru a ...

Plzeň - Hokejisté Plzně remizovali v odvetném utkání vyřazovací části Ligy mistrů s Luganem 3:3 a v soutěži končí. Po porážce 1:4 z prvního vzájemného měření sil před týdnem ve Švýcarsku Indiány postihla řada zranění a ve značně kombinované sestavě n

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

1986–1991 | - web českého hokeje

I. SNL: Plastika Nitra. O postup: Vítkovice - Nitra na zápasy 3:0 (2:1, 4:2, 6:3) Sezóna 1988/1989. I. liga - základ a nadstavba. 1. Tesla Pardubice 34 23 6 5 158:95 52 2. Dukla Trenčín 34 19 4 11 148:126 42 3. Dukla Jihlava 34 17 5 12 118:103 39 4.

Československá hokejová liga 1983/1984 – Wikipedie

Herní systém. 12 účastníků hrálo v jedné skupině čtyřkolově systémem každý s každým. Kvalifikace o I. ligu se hrála dvoukolově systémem každý s každým za účasti posledního týmu I. ligy a vítězů obou národních lig (Poldi SONP Kladno a Plastika Nitra).

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Plzeňský kraj - sport

Plzeň je láká na souboj se Spartou. 0; Fotbal; HOKEJ U LEDU: Špaňhel a život po kariéře. Starám se o tisíce hokejistů. 22. května 2020 1; Hokej; Jméno má po Haškovi. Ale táta nechtěl, abych chytal, culí se Pavlát. 22. května 2020 0; Hokej; Musíme hrá

Pardubice i Plzeň v hokejové Lize mistrů prohrály ...

Plzeň rovněž nastoupila k druhému duelu a po čistém kontu z premiéry v soutěži poprvé v Lize mistrů inkasovala po celkových 71 minutách a 44 vteřinách. Kanadský útočník Blackwater ujel a překonal gólmana Machovského blafákem do bekhendu.

Hokejisté Plzně prohráli v Lize mistrů s Nitrou i doma ...

Hokejisté Plzně prohráli ve třetím utkání v Lize mistrů na svém ledě s Nitrou 2:4. Po první třetině sice vedli 2:0, ale hosté třemi trefami v prostřední části skóre obrátili a vítězství zpečetili v závěru trefou při plzeňské hře bez brankáře.

Plzeň slavila po nájezdech. Mora nasázela Nitře pětku ...

Karlovy Vary - Do startu hokejové extraligy schází více než týden a příprava tak vrcholí. Karlovarsklá Energie hostila Plzeň a duel musely rozhodnout nájezdy. Loterie nakonec vyšla lépe Škodě. Vítězství ji vystřelil Balej.

- webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy