| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 13. 6. 2020 Holoubek: Být trenérem národního týmu je čest, moc se těším na první sraz; 12. 6. 2020 Trenéři brankářů se zapotili u přijímaček; 12. 6. 2020 Projekt ''1:0 pro němčinu"; 11. 6.

SK Plumlov novým králem veteránského ... -

Útulný stadion v Lázních Bohdaneč v pátek 9. 6. 2017 hostil 3. ročník republikového finále veteránského fotbalu. Finálového turnaje se zúčastnilo 14 nejlepších týmů z České republiky a vítěz veteránských soutěží ze Slovenska.

Osobnosti fotbalu OFS 2017 | Soutěže |

Osobnosti fotbalu OFS 2017 Náchodsko - Rodina okresních fotbalových osobností se v sobotu rozrostla o dalších pět jmen. Okresní fotbalový svaz v Náchodě už totiž více než dvě desítky let oceňuje na sklonku roku lidi, kteří svůj život spojili s nejpop

Fotbal na dosah ruky |

Fotbal na dosah ruky, fotbal online, live výsledky a statistiky. Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A, Synot liga a další.

Václav Kotal prohnal fotbalisty Sparty na prvním tréninku ...

Okamžitě se musel dát do díla. V úterý ráno byl povýšen od béčka jako hlavní kouč áčka, hned dopoledne už vedl první trénink. Strahovem se proháněl únorový severák, který jako by charakterizoval, v jaké situaci Václav Kotal fotbalovou Spartu přebírá.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Vítáme vás na

Vítáme vás na Tipy a rady pro rodiče 2 - Hydratace:speciální faktory u dětí ...

Serie A - italská fotbalová liga 2019 - výsledky, tabulky ...

Fotbal Itálie - nejvyšší liga Serie A - výsledky zápasů, tabulky, kalendář a rozlosování italské fotbalové ligy.

Psychologická příprava - Page 5 -

Ženský fotbal. Specifika tréninku žen; ... Z cíle vyplývá záměrný a plánovaný rozvoj osobnosti sportovce, ve smyslu obecně výchovných i specifických nároků konkrétní sportovní specializace. To má vést ke zkvalitnění a urychlení adaptace sportovce na

Citáty o sportu a cvičení | Citáty slavných osobností

Nejzajímavější citáty o sportu a cvičení od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma cvičení, sport, box, hokej, trénování, fotbal, trénink, létání, posilování.

Ženský fotbal - Vánoční duel v balení dárků: Simona ...

Ženský fotbal. December 17, 2019 · Zabalit míč není nic jednoduchého, ještě když to musí hezky vypadat ... Trénink Andrey Staškové ...