Slavia přišla v nastavení o výhru v Ostravě, Plzeň přejela ...

Slavia přišla v nastavení o výhru v Ostravě, Plzeň přejela Zlín. Do hry o titul proklouzla i Sparta Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole nejvyšší soutěže v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části stále vedou tabulku před druhou Plzní

Reportáž ze zápasu Slavia Praha - Fastav Zlín: statistiky ...

Reportáž Slavia Praha - Fastav Zlín. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Slavia Praha - Fastav Zlín.

Slavia se trápila se Zlínem. Těsnou výhru zařídil Masopust ...

Slavia, která před nedělním zápasem vedla ligu o šest bodů před druhou Plzní, šla do posledního utkání základní části ligy v nejsilnějším možném složení. Sešívaným scházeli pouze vyloučený útočník Tecl a vykartovaný Jusúf, na hrotu je tak zastoupil C

SESTŘIHY: Slavia drží náskok, Baník ve skupině o titul ...

Fotbalisté Slavie vyhráli základní část FORTUNA:LIGY a do pětikolové nadstavby si přenesou šestibodový náskok před Plzní. Pražané ve 30. kole porazili doma Zlín 1:0, Plzeň zvítězila v Olomouci stejným o titul dále tvoří Sparta, Jabl

Online ze zápasu - SK Slavia Praha - FC FASTAV Zlín » SK ...

SK Slavia Praha. Branky: SLA: Kolář – Coufal, Zima, Kúdela, Bořil – Ševčík, Holeš – Masopust, Stanciu, Provod – Musa ZLF: Dostál, Simerský, Buchta ...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

OVA 2:2 SLA | FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA ...

Slavia se dostala do vedení v 14. minutě, kdy pálil přesně po standardce Nicolae Stanciu. O tři minuty později již bylo srovnáno. Jaroslav Svozil totiž přetavil roh Potočného v domácí radost. V dalším průběhu zápasu měla navrch Slavia, která svého so

Online reportáž, Slavia - Sparta, FORTUNA:LIGA 2019/2020 ...

Právě čtete. Slavia se k výhře protrápila, Sparta je třetí a Příbram zase poslední; Pardubice míří do první ligy. Bez stadionu ale čeká klub zánik

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA:LIGA) 2:2 |

Online: Slavia - Jablonec , 3. kolo -

Reportáž ze zápasu Baník Ostrava - Slavia Praha ...

Reportáž Baník Ostrava - Slavia Praha. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Baník Ostrava - Slavia Praha.