Fotbalový manažer Hattrick | Vstupte zdarma do báječného ...

Hattrick je především hra, v níž máte pod kontrolou celý klub, musíte tak hodně plánovat v dlouhodobém horizontu. Vaše strategie se odvíjí od toho, zda se soustředíte na mladíky v dorostenecké akademii nebo zda toužíte do týmu přivést stárnoucí hvězd

V Sigmě roste další klenot! Kryštof Daněk ... -

Sigma je prakticky synonymem pro kvalitní výchovu mládeže. Moravský celek má jednu z nejlepších akademií v České republice a právě z toho dlouhodobě těží. I nyní se v týmu začínají objevovat nové zajímavé tváře. Ve skvělém světle se ukazuje především

eFlorbal - florbal shop

Florbalové hole a vybavení nejepších značek za ekluzivní ceny. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek společností NECY s.r.o. , Horní náměstí 839, Slavičín, PSČ 763 21, IČO 28285425 .

Hlavní stránka :: TJ Tesla

Vážení zákazníci! V současné době plánujeme znovu obnovit i provoz. BAZÉNU a to od 25. 5. 2020. Prosíme všechny zákazníky s uzavřenou smlouvou o pronájmu bazénu, aby pro týden 25. - 31.5. sdělili na sekretariát nejpozději do 21.5.2020 svůj požadavek

Eagles Praha, z.s. Baseball&Softball

Mladíci nezklamali! Eagles se s Arrows rozešli smírně - Eagles Praha, z.s. Baseball&Softball. První těžkou prověrku v letošní sezoně mají baseballisté Eagles za sebou.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

SK Polička

Rozhodnutí STK PKFS o zrušení mistrovských utkání. Výkon ný výbor PKFS ruší veškerá mistrovská utkání Krajského přeboru mužů a Krajského přeboru dorostu rozepsaná na víkend 14. – 15. března 2020. O dalším průběhu soutěží včetně náhradních termínů bud

Předplatné časopisů -

Hledáte předplatné časopisu? U nás si můžete vybrat předplatné z nabídky více než 320 nejčtenějších časopisů s kvalitním servisem pro předplatitele.

Tatran Střešovice » oficiální internetové stránky

Tisíce lidí v republice momentálně šije roušky pro sebe, své rodiny, známé a kamarády, ale především pro nemocnice. I my bychom rádi přiložili ruku k dílu a pomohli v boji s nákazou COVID-19.

- Aktuální zpravodajství v souvislostech

Bilance Ve středu přibylo 74 potvrzených případů koronaviru. Nárůst počtu nakažených koronavirem v Česku dál stoupl, ve středu přibylo 74 pozitivních případů, což je nejvíce za posledních 11 dní.

POKERživě - poker texas holdem, online poker -

Internetový zpravodajský portál specializovaný na živý a on-line poker. Video reportáže z pokerových turnajů, On-line Poker Liga, profily hráčů, taktika a strategie Texas Hold'em pokeru.