TJ SokolŘepy – Oficiální stránky fotbalového klubu

Dobrý den, naši sportovní přátelé. Bohužel v minulém týdnu, nám byl z garáže ukraden traktor na sekání trávy + další příslušenství.

Nezamyslický fotbal

Nezamyslický fotbal Úvod Nacházíte se na neoficiálních webových stránkách oficiálního fotbalového klubu TJ Haná Nezamyslice. Náš klub má v současné době přihlášeno celkem 7 mužstev a tato mužstva hrají tyto soutěže: Muži "A" - I.B třída "A" Muži "B"

Nezamyslice - Sarepta

Modřice: po domluvě: 721 226 721 Brno: po domluvě: 721 226 721 Praha: po domluvě: 721 226 721

Vrahovice– Wikipedie

Vrahovice (německy: Wrahowitz, latinsky: Vrahovicium) jsou místní část Prostějova v severovýchodní části města. Žije zde asi 3 300 obyvatel. Ve Vrahovicích se slévají říčky Romže a Hloučela, které tvoří říčku Valová.Nejvyšším bodem Vrbatecký kopec (t

Největší nezávislý katalog českých firem -

Jaké doplňkové služby můžete využít. Internetová upoutávka je barevně zvýrazněný slogan, motto či hlavní přednosti vaší firmy; Jedna fotografie zaujme víc než tisíc slov. Fotogalerie produktů, certifikátů nebo třeba atraktivního prostředí; Tato pozic

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Hostinec U Kopů | e-hospody

Kvalita obsluhyČistota a prostředí Kvalita jídla a pití Celková atmosféra; Tomas Hanka - e-mail - 109.72.15.138 - 19.08.2016 21.47: Kdykoliv jse v okoli,zastavim se a pokazde dostanu skvele jidlo,at je to cokoliv.

Pražský fotbalový svaz

Členská základna: Praha zvyšuje tempo a dál roste. Důraz na projekty, které mají za úkol přilákat a udržet děti u fotbalu, se vyplácí. Pražský fotbalový svaz (PFS) udržuje nastavenou tradici z posledních let a dál vévodí tabulkám, v nichž se...

SK Slavia Praha

Sešívaní ve 29. kole FORTUNA:LIGY podruhé v řadě remizovali, ze hřiště Baníku vezou bod za výsledek 2:2. „Podařilo se nám dát v podstatě vítězný gól a záhy jsme sami inkasovali,“ mrzí Jindřicha Trpišovského.

Sportovní výsledky

Sportovní výsledky z fotbalu, hokeje, basketbalu, tenisu a dalších sportů. Sportovní výsledky na – aktuální zprávy.

- zpravodajský web s největší databází ...

je zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů. Byl založen v roce 2009 a za dobu své existence se stal díky velké a kvalitní nabídce fotbalových turnajů jedničkou jak v ČR tak v Evropě.