SK Slavia Praha - Fotbal

Online reportáž - SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905 3:1, Gambrinus liga 2011/2012

2008 - Neoficiální archiv SK Slavia Praha

Poprvé ve slavistickém dresu se představili Ronald Šiklič a Amadou Cissé, který je ve Slavii zatím na testech. „Je to složité hodnotit jejich výkon po jednom poločase. Ronald Šiklič už u nás byl na testech loni, takže o něm jsme věděli.

SK Slavia Praha -

| Hlásíme další posilu pro #derbypomoha – herec, režisér, hudebník a především věrný slávista Vojta Kotek! Ještě nemáte svoji vstupenku? Pořiďte si...

SK Slavia Praha 2012/2013– Wikipedie

Tentočlánek se podrobně zabývá sestavou a zápasy SK Slavia Praha v sezoně 2012 - 2013.V této sezoně SK Slavia Praha neobhajuje žádnou trofej z předchozí sezony 2011/12 a třetí rok v řadě se neprobojovala do Evropských pohárů.

SK Slavia Praha 2011/2012– Wikipedie

Druhý tým tabulky prokázal své kvality a uštědřil Slavii porážku 1–3, první domácí v sezoně 2011/12. Poločasové skóre 0–3 nenechalo téměř žádné naděje na bodový zisk, a tak výsledek ve druhé půli pouze korigoval stoper Martin Latka, pro něhož to byl

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Téma - slavia praha |

Latka rozhodl derby, ze tří bodů se raduje Slavia. 29.09. - Derby patří Slavii! Ta dnes dokázala porazit na svém hřišti Spartu nejtěsnějším rozdílem 1:0. Vítěznou branku vstřelil Martin Latka.