vo2max v hokeji

Lední hokej patří z hlediska energetického krytí do oblasti energetických systémů anaerobních a aerobně anaerobních. Z tohoto důvodu byla moje hlavní pozornost zaměřena na oblast testů zabývající se zjišťováním úrovně anaerobních...

trinecky hokeji wikipedie

Když hrál ještě NHL, tak ho reprezentační trenéři často přehlíželi. Ale teď ve své první sezoně v Třinci po návratu ze zámoří dostal hokejový obránce Rostislav Klesla pozvánku do národního mužstva.

mšk hokeji wikipedie

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). První mistrovství světa se konalo v roce 1920 jako součást her VII.

Pozemní hokej na Letních olympijských hrách 1964 – Wikipedie

Turnaj v pozemním hokeji na LOH 1964 se tak odehrál pouze s 15 týmy.

Kolonie Keňa – Wikipedie

Kolonie a Protektorát Keni (anglicky Colony and Protectorate of Kenya), obecně známá jako Britská Keňa (anglicky British Kenya), byla součástí Britského impéria v Africe.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

MS v hokeji 2019 Česko - Lotyšsko 6 : 3 sestřih - YouTube

‌MS v hokeji 2019 Česko - LotyšskoDALŠÍ Zápasy MS V Hokeji 2019 NA Slovensku: B-Jhuttzpzy PL6EeMQoZgIsZqJDIn5AKL2aH8jPyIn...

sobeslav v hokeji wikipedie

Česká kultura přišla o další známé jméno. Ve věku 81 zemřel dlouholetý člen Národního divadla v Praze Soběslav Sejk. V polovině 90. let získal ocenění Herecké asociace za celoživotní mistrovství v dabingu.

Keňa – Wikipedie

Keňa je pojmenována po nejvyšší hoře Mount Kenya, nacházející se uprostřed státu. Zákonodárným sborem země je Národní shromáždění.

Pozemní hokej na Letních olympijských hrách 1984 – Wikipedie

Turnaje byly tak trochu poznamenány bojkotem ze strany SSSR, ke kterému se připojilo dalších 14 zemí, ale i přesto se obou turnajů zúčastnily všichni členové tehdejší absolutní světové špičky, včetně Indie, která původně hrozila, že se k...

Český svaz ledního hokeje – Wikipedie

Český svaz ledního hokeje (ČSLH, od roku 2018 používá marketingové označení Český hokej) je zastřešující organizace pro dění v ledním hokeji v Česku.