Petřkovice druhou jarní ztrátu nepřipustily ...

Petřkovice – Fotbalisté Odry Petřkovice zvládli po nešťastné premiéře v Pusté Polomi, kterou prohráli kvůli brance ze standardní situace 0:1, první jarní domácí duel. Navíc si připisují do statistik probíhajícího ročníku Fincentrum moravskoslezského

FORTUNA:LIGA - Plzeňský deník

Nejdůležitější informace a události z Plzně a okolí dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Fotbal -

Na Pyrenejském poloostrově se zase začíná hrát fotbal a je u toho i český reprezentační gólman. ... deník. Vlmedia. O společnosti Kariéra Kontakt Všeobecné smluvní podmínky Zásady zpracování osobních údaj ...

Rozlosování krajských fotbalových soutěží - Frýdecko ...

Třinec B – D. Benešov, Poruba – Heřmanice, Bruntál – Kopřivnice, Krnov - MFK Havířov B, Vratimov – Sl. Opava, ČSAD Havířov – Bílovec, Fotbal FM B - Nový Jičín, HÁJEK a SYNOVÉ - MFK Karviná B. 14. kolo (8. a 9. listopadu) D. Benešov - MFK Karviná B, N

Odkazy :: FKČESKÝ TĚŠÍN - ŽENY

FKČeský Těšín, z.s. Dr. Slámy 2004/17 737 01 Český Těšín. Bajtková Sylva - trenérka žen a juniorek 607581071 Chromec Tomáš - as.tr.žen, as.tr.mládeže

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

ÚVOD | FK Český Těšín

Zdroj:

Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Jihlavský deník

Stadionek v Těšíně obsypalo šest stovek zvědavců, kteří viděli zajímavý fotbal hraný na 2x30 minut. Domácí v něm prohrávali, pak vedli a hrálo se tak dlouho, dokud Oceláři nesrovnali. O to se postaral jinak spolehlivý brankář Martin Adamský, v reálu

Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Opavský a ...

TJ Heřmanice

IRPČeský Těšín – TJ Heřmanice 1:1 (1:0) Branky: 30. Przyczko – 83. Šebek. Rozhodčí: Kaloč, žluté karty: 4:4, diváci: 251. Č. Těšín: Klepek ...

Český Těšín přišel v závěru o výhru - Karvinský a ...

Český Těšín /FOTOGALERIE/ – Fotbalisté Českého Těšína mají už po třech kolech krajského přeboru vyváženou bilanci, když stihli vyhrát, prohrát i remizovat.