OH 2020 - Olympijské hry: přípravy a kvalifikace -

OnaDnes Premium Adéla Elbel setřela slzy a šla na pódium; Metro Když se zavřely kluby, zmizely pouliční rvačky; JenProHolky 7 rad, jak zbavit pleť nedokonalostí; Harpers Bazaar Sedm snadných triků, jak lépe jíst

Potravinovou soběstačností až k hladomoru - Blog

Jistě jste to v poslední době slyšeli taky: ono zaklínadlo potravinová soběstačnost. Tedy pěstovat si, zpracovávat i vyrábět všechny a zvláště ty základní potraviny jen u nás a nespoléhat na trh.

Na výstavě, která se málem ... -

Otevřely se vysoké dveře a z nich postava: "Teď tam nemůžete, buďte tiše, protože se tam natáčí." Nepoznal mne. Sundal jsem si roušku a řekl autorovi výstavy: "Ahoj, Ivane."

Hokej - iDNES.tv

Útočník Las Vegas Golden Knights Tomáš Nosek: výměna kouče byl šok, nikdo to nečekal Sport

s námi víte víc

Nejnovější zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Den otců aneb je přítomnost otce u porodu normální ...

Včera byl Den otců. Svátek, který se zatím moc neuchytil.Je normální něco takové slavit? Je normální, když otec na místo matky pečuje o dítě? Vždy když čtu o bojovnících za normální svět tak si říkám - co je vlastně "normální" ?

Disidenti ve vatě a v brokátu - Blog

a několik naprosto příšerných článků na obskurním Institutu Václava Klause, což je politická neziskovka, ale ta správná, ta hodná na komunisty, prezidenta, anonisty a espédé.

Jak se tavicí kotel proměnil v ... -

Současné dění v USA možná leckomu připadá nepochopitelné. Při aplikaci trochy historie a nijak zvlášť pokročilé logiky se však bude jevit v naprostém souladu s tím, co se dá v podobném případě očekávat.

Správně pane prezidente, i ... -

Respektive jakýkoliv rasismus je zločinný. Jsem rád, že americký prezident Donald Trump upozornil na svém Twitteru i na záležitost, která se stoupencům tzv. politické korektnosti nebude líbit.

| Domain analytics | trends24.info

has Server used 185.17.117.45 IP Address with Hostname in Prague, Czechia.Below listing website ranking, Similar Webs, Backlinks. server ping response time 178ms