Knihkupectví Luxor – Největší výběr knih v ČR

Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned.

Diskuse: Díky udržitelné módě ušetříte, říká její ...

Střízlivý a ohleduplný přístup k módě. To je jeden ze současných módních trendů, kterému se říká tzv. slow fashion. Kamila Boudová vysvětluje, proč bychom měli více přemýšlet o obsahu našeho šatníku.

- Diskuse

NATO = Osa Radar má sloužit k zajištěni beztrestnosti pro agresory. Až zas budou chtít někoho humanitárně bombardovat. Je smutné, že Amerika, která bývala pro svět vzorem, klesla takhle hluboko.

Diskuse:Žádná rakovina. Český Project Hospital jde ...

Připravovaná česká strategie Project Hospital se chce opřít o tři hlavní pilíře: propracovanou budovatelskou část, management a diagnostiku nemocí. „Nemoci vybíráme velmi pečlivě, takže rakovina, venerické ani nevyléčitelné choroby v naší hře nebudou

Diskuse - / Byl jsem nevěrný nějak divně.

A tie goly neodpustiiim. Mala si pocut, ako vcera priatel pri hokeji vykrikoval a to aj s tym bolavym hrdlom (hm, zeby vdaka tym praskom proti bolesti? :-D ). Ja som hokej pozerala viac menej nedobrovolne, ktovieako ma to nebavi, ale skus povedat pan

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Jihočeské antikvariáty - Melcer

Vratislav&Miroslava Melcerovi, Internetový antikvariát, více než 50 000 knih v katalogu a na obchodech - Praha, Lomnice na Lužnicí, České Budějovice.

Antikvariát Praha - Karlín | beletrie, poezie, umění,...

Vážení zákazníci, zboží je nutné nezávazně objednat. Většina z nabízených titulů se nachází v externím skladu a je třeba dopravit je na prodejnu. Budeme se na vás těšit v naší otevírací době ÚT - ČT od 12 do 18 hodin.

Diskuse: EU nechce mrtvé na silnicích. Nařídí další ...

Evropská unie si dala za cíl snížit počet mrtvých z automobilových nehod do roku 2050 na nulu. Prvním konkrétním opatřením je představení 12 bezpečnostních prvků, kterými mají být vybaveny všechna nová auta od roku 2021. Do automobilů se tak může pov

Všechny příspěvky podepsané stejným jménem

Zakladem jakekoliv nenavisti je pocit nadrazenosti a z ni plyne platnost ci neplatnost koho se maji tykat moralni pravidla. O tom byl spor mezi Jezisem a farizeji.

Kde se ta zloba v lidech bere? - Diskusní fórum

Buď vděčnej za každýho křiváka a hajzla se kterým se potkáš. O to víc si pak budeš vážit těch, kdo jsou rovní a upřímní. Díky srážce s blbcem oceníš, když potkáš někoho, kdo má mozek v hlavě a používá ho. Díky každýmu nespolehlivýmu individuu, se kte