Oficiální stránky SK Spartak Hulín

09.09.2019 | 20:01:51 - Mladší přípravka a dorost mění termíny zápasů. Mladší přípravka nově sehraje zápas v Ludslavicích už ve čtvrtek 12. 9. v 17:00 (původně 15.9) a dorostenci domácí zápas se Štítnou 29.9. v 13:00 v Kvasicích (původně 28.9.).

NorbertŠkorňa |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

TJ SOKOL NEVŠOVÁ

Sportovní dění v Nešové. Kopírování a zveřejňování příspěvků a fotek v tisku, či na jiných portálech, uvedených na webu TJ Sokol Nevšová je zakázáno!

Zděchov: Počítačová síť

Kopání kabelového spoje Škarpovi - Kratinovi. Lan párty 2007 ( images) Síťovačka 2006 ( images)

TJ Sokol Nevšová - TJ Juřinka, 20.kolo , Zlínský | Krajský ...

Ohlasy k zápasu TJ Sokol Nevšová Ivana Urbanová, předsedkyně: Chtěli jsme na domácí půdě konečně bodovat naplno a to se nám podařilo.Naše mužstvo bylo kompaktní a bojovalo. Soupeři nelze upřít snahu, kdy až do konce utkání se snažil zvrátit jeho vývo

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

- Detail zprávy - Football association of Czech ...

A teď k turnaji v Hluku. První zápas s OFS Hradec Králové. První poločas katastrofa. Hradec se lehce dostal do vedení 3:1. O poločasové pauze trenéři rázně našim borcům domluvili a zeptali se jich, jestli jim stačí, aby se jen zúčastnili.

TJ Sokol Hutisko - Solanec - Muži A - Tabulka

Neoficiální stránky TJ Sokol Hutisko - Solanec. Tabulka. TABULKA: Rk. Tým: Záp + 0-Skóre: Body (Prav) 1. Hutisko

Valašský fotbal přichází spolu se svým reklamním partnerem Sportovní poháry Jaroslav Malučký – MALDA s nabídkou pro organizátory chystaných přátelských lig včetně návrhu Anticorona Cupu pod patronací… Číst dále. Turnaje a akce. 06.06.2020. ...