ME 2021 ve fotbale program, skupiny, kurzy a výsledky

ME ve fotbale ️ Česko na EURO 2020 ️ Program, skupiny a zápasy ČR na Mistrovstvích Evropy ve fotbale 2021 ️ Přímé přenosy z ME 2021

Covid má nástupce. Dominantním virem se stává nemoc z období...

Odborníci v době silného šíření epidemie koronaviru upozorňovali, že z vyšetřování vzorků od pacientů se chřipkou nemají kvůli testování na covid-19 ohledně chřipky dostatek dat od spolupracujících praktických lékařů.

Dánsko Covid-19 – cestovní omezení a novinky | Skyscanner

Abychom vám usnadnili rozhodování při plánování cest, máme pro vás aktuální informace k cestovním omezením po celém světě, včetně destinace Dánsko.

Česko bulharsko fotbal vstupenky

Do 89 česká premiéra konfereční lize: plzeň brest, jede plovdivu. vyhostilo ruského diplomata proč?. Kvalifikace MS 2022 Program, tabulka výsledky reprezentace zvládly domácí duely ligy stoprocentně, porazily bělorusko.

Dánsko ukončí plošné očkování proti Covid-19 |

Plošné očkování bude ukončeno k 15. květnu 2022. Dánský zdravotnický úřad se tak rozhodl, protože je virus v zemi pod kontrolou. Lidé se budou moci nechat i nadále očkovat, pokud budou chtít.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Ztíží se cestování do Polska nebo na Kypr, naopak Španělsko...

Bulharsko, Slovinsko, Rakousko budou nově oranžové. San Marino, Litva, Belgie, Dánsko, Andorra a Švédsko budou nově v červené kategorii zemí podle míry rizika nákazy

Bulharsko - Covid-19: Aktuální podmínky vstupu do země...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Covid, zdraví a bezpečnost |

4. 8. Od 19. 7. do 31. 8. 2021 musí osoby přijíždějící z ČR při vstupu do Bulharska předkládat platný digitální EU Covid certifikát o bezinfekčnosti, tj. ukončeném očkování (14 dní po ukončeném cyklu), prodělaném onemocnění Covid-19...

Covid a cestování do Bulharska: často kladené otázky - FAQ

Potřebuji před cestou test nebo pojištění? Jak je to s návratem? Podívejte se na nejčastější dotazy klientů ohledně vstupních podmínek do Bulharska.

Covid-19 a Bulharsko -

Aktivní dovolená v Bulharsku - zajistíme vše od ubytování, transferu z letiště, výletů, potápění, plnění potápěčských lahví a další