Josef Zajíc - Hokej

Fotbal. První liga; ... První etapa... Hokejisté Kladna a Chomutova se loučili s extraligou výhrami. 20.4.2014 20:33, aktualizováno 21:03 Hokejisté Kladna a Chomutova se rozloučili s nejvyšší soutěží výhrami v soubojích s celky postupujícími mezi...

Fotbal - Stubai

Kde trénují fotbalové hvězdy. Mnozí ve Stubaitalu jsou nadšenými fotbalovými hráči a fanoušky velkých mezinárodních týmů. Od doby konání fotbalového mistrovství Evropy v roce 2008 se Stubai dostal do zorného pole velkých fotbalových klubů.

Fotbalový stadion - "ústřední sportovní stadion"

První etapa výstavby byla dokončena v r.1972. Autor těchto stránek tam rovněž přispěl několika hodinami "dobrovolné" brigády. Na fotce už je stadion dokončený, ale když se začínalo, nebyly kolem žádné paneláky. Byl to konec města na konci Palackého u

Rubrika SPORT» Fotbal » Ženy - Naše Pojizeří

Rubrika SPORT» Fotbal » Ženy. Zpravodajský server přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Problematika přípravy mládeže ve fotbale

Fotbal, jak ho dnes známe, se na světě hraje už více než 160 let. Hra se postupně vyvíjela do podoby, která je dnes známa celému světu. Proto není divu, že je v současnosti moderní fotbal nejpopulárnější kolektivní míčová hra na světě.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Zítra se přistává na Měsíci - Blog

Začíná další etapa letů na Měsíc. Zítra se na jeho povrch snese přistávací modul indické sondy s romantickým názvem: “Chandrayaan 2”. (délka blogu 5 min.)

FK Blažim

23.11.2019 TJ Baník Ohníč - FK Blažim 3 : 2p Tak po předposledním kole se to na čele tabulky pěkně srovnalo. Nikdo nenasadil k trháku, ale naopak se to všechno mačká nahoru, a tak mezi čtvrtým a třináctým je rozdíl šesti bodů.

Fotbal - Oficiální stránka obce Nezdenice

1347První písemná zmínka. 730Počet obyvatel. 245Metrů nad mořem. 834Hektarů

Bohuňovice – Okresní fotbal

Odjezd starších benjamínků na turnaj do Dolan dne 16.09.20108 bude v 08.30 od Centra zdraví v Bohuňovicích.

Giro d'Italia 2020 online - Liga Online

31. května – 21. etapa: Cernusco sul Naviglio – Milán (16,5 km – časovka jednotlivců). Giro d Italia 2020 online: sledování živě , live stream Cyklistický závod Giro d’Italia 2020 bude vysílat sportovní kanál Eurosport.