Online reportáž - Dukla Praha - AC Sparta Praha 0:0, HET liga 2017/2018

Přestupy v klubu Dukla Praha (Česko). Přestupy, hostování, ukončení kariéry v Dukla Praha (Česko), uvolnění hráče, konec smlouvy.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Dukla Praha prohrála v pátečním utkání třetího kola druhé ligy s fotbalisty Karviné 0:1. Jedinou branku zápasu vstřelil v 30. minutě útočník Mišinský. Hosté tak získali do tabulky první body.

Můj fotbal |

15. 5. 2020 Můj fotbal na ČT sport s Petrem Koubou; 14. 5. 2020 Ondrášovka Cup: finálové turnaje už v červnu!; 12. 5. 2020 Děti trénují na přeložený DDCup, ocenil je i Sionko; 11. 5. 2020 Ondrášovka Cup plánuje brzké odehrání finálových turnajů; 8. 5

Online: Domažlice - Dukla Praha 1:3, MOL Cup -

Online reportáž, Domažlice - Dukla Praha, MOL Cup, fotbal. MOL Cup Začátek utkání: 25. 9. 2019 16:00. TJ Jiskra Domažlice. 1: 3 (0:1) FK Dukla Praha. 15' 30' 45' 60' 75' 90' 42' Hadaščok. 52' Dancák. 73' Uzlík. 90+3' Preisler. Sparta se na postup v p

Dukla Praha - Statistiky - Fotbal -

Právě čtete. Karviná - Sparta 1:4, razantní obrat po půli, trefil se i Karabec; Plzeň - Boleslav 7:1, místo ligy exhibice, Čermák stihl hattrick

Dukla Praha Archives - Fotbal.guru

Dukla potřebovala útočníka. Šanci oživit kariéru dala Janu Blažkovi. S další zajímavou posilou přišla Dukla Praha. Tým trenéra Luboše Kozla se v koncovce na podzim hodně trápil a potřeboval posílit v útoku. Tím spíš, když se ještě…