HOCKEY BAZAR - Druhá Šance - Příspěvky | Facebook

HOCKEY BAZAR - Druhá Šance – Na Hroudě 29, 10000 Praha – Hodnocení 5 založeno na 3 hodnocení „Dávám za 5! Zatím jen za dobrý výběr v bazaru! Bohužel...

VÍTEJTE V NAŠEM HOKEJOVÉM OBCHODĚ. -

vÍtejte v naŠem hokejovÉm obchodĚ.. nabÍzÍme hokejovÉ vybavenÍ znaČek bauer. ccm. warrior, salming, opus, rey, gatorade,easton, catmando, torspo, tron, winnwell speciÁlnÍ sluŽby naŠeho obchodu: - vÝkup vaŠÍ starŠÍ vÝstroje a bruslÍ- nÁkup protiÚČtem

Čekal jsem to mnohem horší… - Blog

ČT se poučila - správně zvolila komornější prostředí, ale na druhé straně, ten formát tří bloků zaváněl sterilitou, což prospělo spíše Jiřímu Drahošovi - tentokrát to už nebylo na ručník.

Komu Poche vlastně vyhrožuje? - Blog

Jako protiúder zveřejnil svůj projevu při setkání velvyslanců, kdy mimo jiné také řekl: "Chtěl bych vás ujistit všechny, že pokud by někdy, za poměrně dlouhou dobu, došlo k tomu, že bych už nebyl nominantem sociální demokracie na tento post, tak nepř

Lunapark v hlavě - Blog

Tak se dá popsat zmatek v hlavách těch, co píší rozhořčeně proti Milion chvilek pro demokracii. Jeden považuje protesty občanů za ohrožení demokracie, druhý si není jistý, jestli byl Babiš vůbec StBák a třetí rovnou lže od A do Z.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Vzteklý plivanec zapšklého seniora pana Čumpelíka. - Blog ...

Tak se nám na titulce rozohnil pan Čumpelík. Pan Čumpelík je senior, evidentně fanda a volič pana Babiše a strašně ho rozčilují projevy občanské svobody reprezentované poklidnými demonstracemi organizovanými Milionem chvilek.

Reakce na "vzteklý plivanec" Davida Vlka - Blog

Demonstrace za odvolání ministryně spravedlnosti Marie Benešové, případně za demisi premiéra Andreje Babiše, nabírají na síle. Na tu poslední, konanou v úterý na Václavském náměstí, dorazilo dle odhadu pořadatelů kolem 70 tisíc lidí.

Komunisté podpořili radikální islamisty - Blog

Je to podlé vůči Izraeli, který v těchto dnech slaví sedmdesáté narozeniny. Čeští poslanci nezamítli návrh zákona, který ruší zákaz dodávek komponentů pro jadernou elektrárnu v íránském Búšehru.

Hovory o T. G. Masarykovi a dnešní době - Blog

Necítím se býti znalým práce, myšlenek a odkazu Masaryka a ani nemám v úvahu o výše zmíněných polemizovat. Důvodem napsání tohoto článku je čirá náhoda, kdy se mi dostala do rukou kniha Hovory s T. G. Masarykem od Karla Čapka, a kdy se mi jeví jeho "

Peshmerge Barzani - Blog

Přitom Masúd Barzani již před několika měsíci a opakovaně prohlásil, že jeho vyslání v politice končí s referendem a po kurdském referendu, kdy 93 % obyvatelů dalo svoje ANO pro nezávislost Kurdistánu v severním Iráku, odejde z politiky a žádný z jeh