Čečensko " normalizované " Putinem a Kadyrovem - Blog

Ramzan Kadyrov je se svoji 20.000 armádou všehoschopných pochopů za Putinova režimu vyňat z ruských federálních zákonů – on a jeho vrazi si mohou dělat, co se jim zlíbí ( ruské elity, včetně samotné FSB, tvrdí, že Čečensko je za Kadyrova samostatnějš

Snahy potopit novoučeskou hru kvůli údajnému nacismu ...

Ve středověku tu v Čechách údajně pobíhala řada černochů a muslimů. Nebojovala Evropa tehdy s Turky? Na základě absence černochů v české kotlině a jeho to obhajujících tweetů byl vývojář hry obviněn z ledasčeho včetně neonacismu.

Čečensko -

Ekonomika Kellnerovi sečínské dobrodružství vymstilo; Zprávy Premium Xaver Veselý: Spory s ČT házím do jímky; Finance 6 důvodů, proč někteří lidé nikdy neuspějí; OnaDnes Průzkum: Češi mají rádi orální sex

Diskuse: Může za Boston Česko, nebo Čečensko? Americký ...

Někteří Američané chtějí na Twitteru České republice vyhlašovat válku. Spletli si totiž Česko s Čečenskem, odkud podle původních informací měli pocházet dva podezřelí muži z pondělního bombového útoku v Bostonu.

- Diskuse

Jedině jak zastavit Rusko jsou sankce. Protože Rusko je země, která žije jenom z prodejem nerostných surovin. Stačí jenom seznam zemí, kde se za poslední dobu Rusko angažovalo, Moldavsko, Tadžikistán, Ázerbájdžán, Inguško, Čečensko, Dagestán, Gruzie,

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

- Diskuse

Paní Terezo, žádné "platné mezinárodní smlovy" odporující faktu, že Krym je od 18. století součástí Ruska neexistují. Uvědomte si, že Rusko nikdy pro nic za nic nikomu své území neodstoupí.

- Diskuse

Podle stejné logiky by vlastně v roce 1918 ani Československo vzniknout nemohlo, byli bychom součástí Rakouska-Uherska. A i kdyby, podle stejné logiky by zřejmě v roce 1993 nemohlo dojít k oddělení Slovenska.

Diskuse:Čečenci bojovali před 100 lety proti „Bílým“ i ...

Po pádu cara Mikuláše II. se dosud jednotné Rusko začalo postupně rozpadat. Po revoluci v březnu 1917 zahájil boj za nezávislost region, který se nacházel na sever od Kavkazu. Zahrnoval Čečensko, Ingušsko, Severní Osetii-Alanii, ale i Dagestán.

Diskuse: Ubodaný v Lille, zastřelený v Berlíně. Kadyrovovy ...

Politické motivy byly podle francouzské policie za vraždou blogera Imrana Alijeva, kterého minulý týden ubodal neznámý pachatel v hotelu v Lille. Je to další vražda prominentního Čečence žijícího v exilu. Podezření padá na Ramzana Kadyrova.

- Diskuse

Rusové od Afghánistánu taky válčí jen tak napůl - Čečensko, Ukrajina...Čína neválčí, jen okupuje Tibet a likviduje tam jeden národ. +3 / −3 7.1.2020 21:48 ... Fotbal Proč Slavie a Plzeň hrají vlastní ligu; Technet Československý kanon patřil ke světo