Čáslav vybojovala postup do první ligy -

Ústí n. L. – Fotbal Fulnek 4:0 (2:0) Tak to byla jízda! Čtyři branky, hattrick domácího Veverky a kupa dalších zahozených šancí. To všechno bylo k vidění v nedělním utkání druholigové soutěže mezi fotbalisty Ústí a Fulneku. Severočeši nedali svému so

SportČáslav

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ DO VÁNOC 2019 . VEŘEJNÉ BRUSLENÍ DO VÁNOC 2019 Sobota 30.11. 16:00-18:00 Neděle 1.12. 9:30-11:30 Středa 4.12.

LIVE přenosy -

Kde sledovat ty nejlepší sportovní přenosy zdarma? Fotbalové LIVE přenosy. Zdarma můžete sledovat přímé přenosy z FORTUNA:LIGY, ale i dalších evropských lig, jakými jsou německá Bundesliga či španělská La Liga.K dispozici jsou i live streamy ze zápas

SportČáslav

Čáslavská hokejová liga; Fotbal. V Areálu jsou celkem tři fotbalová hřiště, z nichž jedno je právě součástí atletického stadionu, další travnaté hřiště, a jedno hřiště s umělou trávou se nachází cca 80 m od atletického hřiště.

TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

JanŠisler - Fotbal -

Druhá liga: na podzim obstála z klubů z Moravy a Slezska pouze Karviná 27.11.2015 8:50 Karvinští fotbalisté mohou po podzimu směle pomýšlet na boj o postup do první ligy.

FC ZenitČáslav - Fotbal na dosah ruky |

FC ZenitČáslav - profil fotbalového klubu FC Zenit Čáslav, soupisky, zápasy, přestupy, články a další informace o klubu FC Zenit Čáslav.

Česká fotbalová liga – Wikipedie

Česká fotbalová liga (ČFL) je od sezóny 1993/94 společně s Moravskou fotbalovou ligou (MSFL) třetí nejvyšší fotbalovou soutěží v České republice.Je řízena Řídicí komisí pro Čechy.

FKČáslav – Wikipedie

FKČáslav je český fotbalový klub hrající Českou fotbalovou ligu. Byl založen roku 1927. Stadion má kapacitu 2575 osob. V sezóně 2008/09 dosáhl největšího úspěchu v historii klubu, když si druhým místem v 2.lize zajistil právo startu v 1. Gambrinus li

CAS 0:5 TAC | FKČáslav - FK Tachov (Česká fotbalová liga ...

Fotbal.Česká fotbalová liga. FK Čáslav – FK Tachov . 0:5. konec (0:1) Statistiky Gamecenter. Tabulky; Kurzy; 26.03.2016, 15:00 • 22. kolo • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra)) live na : 0 0 0 live na vsaďte si na: ...