Ženy |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 1. 6. 2020 Sparťanky porazily žáky FAAZ, připravují se i ostatní kluby; 27. 5. 2020 Ženy znají nové termíny kvalifikace ME; 26. 5. 2020 Důležité informace k soutěžnímu ročníku 2020/21; 26.

Soutěže žen | Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Klidný a jemný gentleman? I Wenger uměl házet po hráčích ...

Antikoncepce jen proženy, které těhotenství ohrožuje. Írán sází na vyšší porodnost 0:0 Comments Přibírala na gauči, rozcházela se s biatlonem. Pak ale Wiererová uklidnila Italy 0:0 Comments Jourová se pustila do polského prezidenta kvůli slovům o LGB

Íránské ženy mohou po 40 letech na fotbal. Změně však ...

Večtvrtek 10. října přihlíželo 3 500 Íránek tomu, jak jejich tým porazil kambodžského soupeře. Po čtyřech dekádách se dostaly na teheránský stadion, aniž by se musely převlékat za muže. Tři a půl tisíce sedadel, které byly ženám postoupeny, však tvoř

f -

Fotbal je hra nádherná, v mnoha evropských ligách a při různých mistrovstvích se nám na hřišti představují ti nejlepší hráči, ty nejlepší týmy a nejlepší trenéři. Vymyslet správnou taktiku, přijít na . XP/Vista/ 84 %: Demo: 274,4 MB: 5169: Fallout 3

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Diskuse: Pošokujícím upálení mladé dívky tlačí svět na ...

Diskuse kčlánku: Po upálení mladé dívky tlačí svět na Írán: Nechte ženy chodit na fotbal Tragický případ třicetileté Íránky Sahar Chodajáríové vyvolal pobouření po celém světě. Diskuze byla uzavřena. Na příspěvky není možné reagovat ani je zadávat. .

Chůze, nebo běh? Po čem lépe zhubnete a proč? |

Také máte pocit, že kdo neběhá, je v poslední době tak trochu out? Jasně, pohyb venku je ideální způsob, jak nejen zhubnout, ale taky si zlepšit fyzičku. Odborníci se ale shodují: Z hlediska zdraví jsou chůze a běh pro tělo prospěšné naprosto stejně.

- magazín pro ženy

Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete ZDE.

Rozhovor - vše o tématu |

Téma rozhovor na Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu rozhovor - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na

Voda v zahradě –

Voda v zahradě působí harmonicky a dodává jí nový rozměr. Představíme vám možná řešení, pokud se rozhodnete dát jí prostor na svém pozemku, vysvětlíme jejich výhody i nevýhody, poradíme s jejich realizací.