Egypt poznávací zájezdy 2021/2022 | EXIM Tours

Dovolená v Egyptě, to je teplé počasí celý rok a to jen 4,5 hodiny letu z ČR. Mnoho památek z dob faraónů pro milovníky historie.

Egypt Tours Club (Cairo) - All You Need to Know Before You Go

Egypt Tours Club is a passion project for us as we wanted to do something different from the rest. We wanted to provide unique Egypt tours to everyone who loves to travel.

First minute CK Exim tours Egypt | 1 Cestovní

Již dnes si vyberte z nabídky first minute zájezdů od Exim tours do Egypta a těšte se na báječnou dovolenou plnou radosti, zábavy a koupání u Rudého moře.

Na nákupy v Egyptě. Měna, ceny, smlouvání | EXIM Tours

Letíte do Egypta a zajímá vás, kolik peněz si vzít a jaké suvenýry koupit? Jaká je měna a kde ji sehnat? Projděte si našeho průvodce placením a nákupy v Egyptě.

Last Minute Egypt Exim tours 2022 |

Dovolená Egypt od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Egypt za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Big Bus Tours | Váš Průvodce Řím

Vyhlídkové autobusy Big Bus Tours typu mají celkem 8 zastávek (10 zastávek fialová trasa) u významných památek Říma, jako jsou: Koloseum, Pantheon, Vatikánská muzea, Piazza Venezia, Fontána di Trevi či Španělské schody.

Big Bus Las Vegas Discount Tickets For 1 Day Tours

Its time to cruise the fabulous Las Vegas Strip! Come along and hear all about the fine Las Vegas Resorts, the cities notorious history all while exploring romantic Venice, charming France, mysterious Egypt, the Caribbean and so much more.

Egypt Tours Portal (@toursportal) | Twitter

Nejnovější tweety od uživatele Egypt Tours Portal (@toursportal). We concentrated its efforts for offering #travel services of the highest quality combining energy enthusiasm with our years of experience. #Holidays #Vacation.

Best Egypt Tours, 7 Days Package to Cairo, Aswan, Luxor…

7 days best tour package in Egypt covers Cairo, Aswan, Abu Simbel, Kom Ombo, Edfu Luxor. Local experienced guides will escort you to the highlights such as amazing pyramids.

Last Minute Egypt Exim tours 2022 |

Dovolená Egypt od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Egypt za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.